RU
UA

Камери збірні одностороннього обслуговування типу КСО-393

Камери збірні одностороннього обслуговування КСО-393 призначені для прийому і розподілу електричної енергії трифазного змінного струму, напругу 6 і 10 кВ в мережах з ізольованою або заземленою нейтраллю.

КСО-393 являють собою зварену конструкцію з гнутих профілів. Всередині камери встановлюються елементи та апаратура головних ланцюгів: вимикачі навантаження, роз'єднувачі, вакуумні вимикачі, трансформатори струму, трансформатори напруги.

На фасаді розташовані механічні приводи керування вимикачем навантаження і роз'єднувачем, апаратура сигналізації, вимірювання та освітлення камери. Кожна камера з лівої торцевої сторони обшита металевим листом.
Розташування камер КСО-393 може бути однорядним і дворядним.

Для дворядного розподільчі пристрої виготовляються шинні мости (якщо вони вказані в опитувальному аркуші) з роз'єднувачами і без них. Приводи роз'єднувачів шинних мостів встановлені на торцевих панелях, які служать ще і огорожею збірних шин розподільчі пристрої. Шинний міст з роз'єднувачами встановлюється тільки на крайніх камерах розподільчі пристрої. Заземлення збірних шин РУ може здійснюватися в камері з трансформатором напруги або в окремих камерах. Каркас камери приварюється до металевим заземленим конструкцій. Всі встановлені в камері КСВ-310 апарати і прилади, що підлягають заземленню, заземлені. Двері заземлена гнучким дротом. У нижній частині фасаду камери є затиск для приєднання елементів, тимчасово підлягають заземленню.

Ступінь захисту камер з боку фасаду IP 20 по ГОСТ 14254-96

Ми на мапi