RU
UA

Комплектні розподільні пристрої 35 кВ з повітряною ізоляцією серії HMH-36

Компанія ТОВ «Макс-Електро» пропонує вашій увазі нову серію малогабаритних комірок з повітряною ізоляцією на клас напруги 35 кВ. КРУ 35 кВ серії HMH-36 повністю відповідає вимогам ГОСТ клітинок цього класу напруги і зараз є єдиною малогабаритної осередком 35 кВ на українському ринку – глибина по підставі 1400 мм, висота-2250 мм, а ширина варіюється від 750 мм до 1500 мм.

Ширина комірки КРУ 35 кВ серії HMH-36, укомплектовано силовим эелегазовым вимикачем Schneider Electric, всього 1000 мм. Клітинки HMH-36 широко застосовуються для формування РУ 35 кВ в трансформаторних і розподільних підстанціях у бетонній та металевій оболонках.КРУ 35 кВ СЕРІЇ HMH 36 ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

  • Висока безпека експлуатації - Забезпечується багаторівневою системою вбудованих блокувань і конструктивними рішеннями, які відповідають вимогам російських стандартів.
  • Простота обслуговування - Комірки КРУ 35 кВ типу HMH 36 вимагають мінімального обслуговування під час експлуатації, всі органи управління розташовані на передній панелі.
  • Дистанційне керування - Застосування сучасних мікропроцесорних блоків релейного захисту дозволяє здійснювати інтеграцію КРУ 35 кВ на базі HMH 36 в автоматизовані системи контролю і обліку електроенергії (АСКОЕ), в систему SCADA.
  • Малі габарити - Істотно знижують витрати на будівництво приміщень для нових РУ і дозволяють проводити реконструкцію існуючих РУ 35 кВ без збільшення обсягів приміщення.
  • Простота монтажу - Після доставки обладнання повністю готовий до монтажу.
  • Інші технічні параметри можна отримати у відділі продажів компанії «Макс-Електро».

КРУ 35 кВ ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Номінальна напруга кВ
Найбільша робоча напруга 40,5 кВ
Номінальний струм 630-1250 А
Випробувальна напруга промислової частоти (1 хвилина) 95 кВ
Випробувальна напруга грозового імпульсу 190 кВ
Номінальна частота 50 Гц
Струм електродинамічної стійкості 40, 50 кА
Струм термічної стійкості (1 секунда) 16, 20 кА
Номінальний струм вимикача навантаження 630 А
Номінальний струм роз'єднувача 1250 А
Габарити клітинки (Г х В х Ш), мм 1400х2250х750-1500

КРУ 35 кВ СЕРІЇ HMH 36 КОНСТРУКЦІЯ

1.Комірки КРУ 35 кВ серії HMH 36 складаються з 3 основних відсіків, ізольованих один від одного:1. Відсік збірних шин;

2. Відсік апаратів і приєднань кабелів;

3. Відсік релейного захисту і вторинних ланцюгів.

Відсік збірних шин

В РУ 35 кВ, побудованому на базі осередків КРУ 35 кВ серії HMH 36, з'єднання збірних шин здійснюється на верхніх клемах відповідних фаз ВН. Доступ у цей відсік забезпечується через верхню кришку осередку.

Відсік апаратів і приєднань кабелів

Корпус ВН ділить внутрішній простір комірки КРУ 35 кВ серії HMH 36 на відсік збірних шин і відсік апаратів і приєднань кабелів, в якому, виходячи з функціональності і комплектації, можуть перебувати: запобіжники, трансформатори струму та напруги, обмежувачі перенапруг (ОПН), силовий вимикач. Допустиме число однофазних кабелів з ізоляцією із зшитого поліетилену, що приєднуються до однієї фазі – два. Перетин кожного кабелю не більше 300 мм2. На введення кабелю в клітинку є кріплення, що фіксують положення кабелю.

Відсік релейного захисту і вторинних ланцюгів

В цьому відсіку встановлюються клемні колодки вторинних ланцюгів, низьковольтні вимикачі, вимірювальні прилади, лічильники обліку електроенергії та захисні реле. Напруга живлення вторинних ланцюгів КРУ 35 кВ серії HMH 36 вибирається при замовленні.

КРУ 35 кВ СЕРІЇ HMH 36
ОСНОВНІ БЛОКУВАЛЬНІ СИСТЕМИ

- ВН можна включити тільки за умови, що дверцята осередку закрита і заземлювач відключений;
- заземлювач можна включити тільки при вимкненому вимикачі навантаження;
- дверцята комірки можна відкрити тільки при вимкненому ВН і включеному заземлителе;
- вимикач навантаження може бути виключений, якщо вимкнений силовий вимикач;
- вимикач навантаження і силовий вимикач можуть бути заблоковані у відключеному положенні;
- заземлювач може бути вкл/викл при заблокованому силовому вимикачі і ВН у відключеному положенні.

КРУ 35 кВ СЕРІЇ HMH 36 ОБЛАДНАННЯ


1. Комутаційні апарати, що використовуються в КРУ 35 кВ серії HMH 36.
Силовий вимикач SF1 – Schneider Electric. В КРУ 35 кВ серії HMH 36 використовується силовий вимикач SF1, який складається з трьох полюсів, робочі елементи яких пов'язані механічно і розташовані в незалежних корпусах, заповнених елегазом при надлишковому тиску 0,5 атм.
Вимикач навантаження LBSH 36. В КРУ 35 кВ серії HMH 36 використовується элегазовый ВН типу LBSH 36. Його корпус виготовлений з епоксидних смол і заповнений елегазом під невеликим тиском 0,5 атм. Протягом 20 років нормальної експлуатації газ не вимагає якоїсь заміни або обслуговування. LBSH-36 об'єднує в собі ВН і Заземлювач, які знаходяться в елегазовою середовищі. Наявність механічного блокування виключає можливість помилкової послідовності дій при включенні/виключенні ВН і Заземлювача.

Силовий вимикач

2. Вимірювальна апаратура, використовувана в КРУ 35 кВ серії HMH 36.
Трансформатор напруги.
Трансформатор напруги (ТН) призначений для перетворення напруги головною ланцюга до рівня припустимого для використання у вимірювальних приладах, пристроях релейного захисту, автоматики і управління, ланцюгах обліку електроенергії.
Трансформатор струму. Трансформатор струму (ТТ) призначений для перетворення струму головного ланцюга до рівня припустимого для використання у вимірювальних приладах, пристроях релейного захисту, автоматики і управління, ланцюгах обліку електроенергії.
Трансформатор струму нульової послідовності. Трансформатор струму нульової послідовності призначений для харчування схем релейного захисту від замикання на землю окремих жил кабелю шляхом трансформації виникли при цьому струмів нульової послідовності. Трансформатор встановлюється в кабельному каналі під коміркою.

Трансформатор напруги


Трансформатор струму
3. Пристрої захисту, контролю і керування, використовувані в КРУ 35 кВ серії HMH 36.
Обмежувачі перенапруг нелінійні.
Для захисту обладнання від комутаційних і грозових перенапруг у головні ланцюги осередків встановлюються обмежувачі перенапруг нелінійні (ОПН). Плавкі запобіжники. Запобіжники виготовляються згідно стандартам МЕК 60282-1.
Індикація наявності напруги. Ємнісні дільники напруги і вимірювальний роз'єм дозволяють виконати фазування на низькому напрузі, а при вставленому в нього блоці індикації забезпечується постійний контроль наявності напруги.
Блокування. Виключають можливість помилкової послідовності дій при включенні/виключенні ВН і Заземлювача.
Блок-контакти. Контакти сигналізують положення вимикача навантаження, заземлювача або силового вимикача.
Антиконденсатний обігрівач.
Моторний привід вимикача. Здійснює автоматичний взвод пружини вимикача. Встановлюється в ВН та/або силовий вимикач на вимогу Замовника.
Пристрої релейного захисту. Русифікована релейний захист типу Micom або ORION встановлюється в КРУ 35 кВ типу HMH 36 на заводі-виробнику. За запитом можуть бути використані інші типи захистів.

Нелінійний обмежувач
перенапруги


Плавкі запобіжники


Індикація наявності напруги


Блок-контакти


Антиконденсатний обігрівач


Моторний привід вимикача

Креслення у форматі AutoCAD - - тут

Ми на мапi