RU
UA

КРУ серії ODRA-36

Розподільні пристрої ODRA 36 призначені для прийому і розподілу електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц напругою до 40,5 кВ.

ODRA-36 це:

1. Висока безпека обслуговування, що досягається шляхом:

  • Механічних і електромеханічних блокувань, що запобігають помилки з'єднань при обслуговуванні розподільних пристроїв,
  • Перестановки рухомих блоків при закритих дверцятах,
  • Сигналізації наявності напруги в основний ланцюга,
  • Конструктивних рішень, що захищають від наслідків внутрішньої дуги,

2. Простота обслуговування і консервації у разі пристінної установки

3. Застосування сучасних і надійних апаратів

4. Висока стійкість до корозії

5. Невеликі габарити.

Комплектний розподільчий пристрій ODRA складається з комірок, укомплектованих різною апаратурою залежно від призначення та функцій осередку в складі КРУ.

КРУ виготовляються з листової сталі з алюмінієво-цинковим покриттям. Двері фасаду, а також зовнішні перегородки та панелі клітинки зафарбовуються порошковим епоксидним складом методом напилення, колір за бажанням клієнта вибирається з палітри RAL. Кожна комірка зсередини поділена металевими перегородками на відсіки. Зверху конструкція обладнана клапанами дугового розряду, які у разі виникнення електричної дуги всередині комірки відкриваються під тиском виникають при цьому газоподібних продуктів.

КРУ ODRA є пристроєм в повній мірі забезпечує локалізацію дуги короткого замикання. Конструкція осередку спеціально посилена для забезпечення захисту персоналу від термічного і динамічного впливу внутрішньої електричної дуги під час аварії.


Додаткова інформація

Загальні відомості у форматі PDF - тут

 

Ми на мапi