RU
UA

Комплектні трансформаторні підстанції на напругу 35 кВ типу КТП-35-0,4 кВ

КТП-35/0,4 кВ являє собою мобільний блок-контейнер будівлю повної заводської готовності, що складається з відсіків:

  • розподільного пристрою 35 кВ (РУ-35 кВ);
  • розподільного пристрою 0,4 кВ (РУ-0,4 кВ);
  • силових трансформаторів.

В якості розподільного пристрою в РУ-35 кВ використовуються комплектні розподільні пристрої внутрішньої установки з шаф типу HMH «Ulusoy» з елегазовими вимикачами Merlin Gerin або з шаф типу ODRA36 з вакуумними вимикачами типу 3AH5 виробництва SIEMENS.

РУ-0,4 кВ комплектується панелями одностороннього обслуговування серії ЩО90 зі стаціонарно встановлюються автоматичними вимикачами або рубильниками. Розподіл електричної енергії споживачам здійснюється кабелем марок ВВГ, ВБбШв, АВВГ, ААШв, ААБл. Отвори під кабельні заходи виконуються з ущільненням.

В КТП-35/0,4 кВ встановлюються силові двухобмоточні трифазні трансформатори сухого або масляного виконання. Силовий трансформатор встановлюється в блок-контейнер або на відкриту платформу. Сухий трансформатор розміщується тільки в блок-контейнері мобільного будівлі. Під силовим масляним трансформатором у кожному відсіку розташований маслоприемник для 100% збору олії, що міститься в корпусі трансформатора. КТП-35/0,4 кВ комплектуються силовими трансформаторами ВАТ «Укрелектроапарат» р. Хмельницький, ВАТ «ЗТР» р. Запоріжжі, та іншими, за бажанням замовника.

В КТП-35/0,4 кВ передбачено внутрішнє освітлення напругою 220 В, 50 Гц і переносне освітлення 36 В, 50 Гц. Для внутрішнього освітлення застосовуються світильники типу ЛПО з люмінесцентними лампами. Для зовнішнього освітлення та освітлення трансформаторного відсіку застосовуються настінні світильники типу НВП-03-60. Для опалення застосовуються трубчасті електронагрівачі або стельові інфрачервоні обігрівачі . Розрахункова температура зовнішнього повітря для проектування опалення прийнята до мінус 60°С, розрахункова температура всередині приміщення – не нижче плюс 5°С. За замовленням КТП-35/0,4 кВ встановлюються системи пожежної сигналізації, охоронної сигналізації, вентиляції і кондиціонування, телеметрії, телемеханіки з можливістю підключення до АСУ.

КТП-35/0,4 кВ поставляються споживачеві повністю зібраними, з встановленим в них електрообладнанням, залізничним або автомобільним транспортом з закритими і опломбованими дверима. Портал під роз'єднувач встановлюється на місці, також на місці здійснюється підключення кабелю від роз'єднувача до РУ-35 кВ. Підключення силового трансформатора до РУ-35 кВ здійснюється кабелем. Якщо будівля КТП-35/0,4 складається з двох або більше блок-контейнерів, то вони окремо доставляються автомобільним або залізничним транспортом на місце монтажу, де й виробляються стикування блок-контейнерів між собою, електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи.


Ми на мапi