RU
UA

Комплектні трансформаторні підстанції внутрішньоцехові типу КТПВП

Комплектні трансформаторні підстанції типу КТПСН (2КТПСН) виготовляються потужністю 250, 400, 630, 1000, 1600 і 2500 кВА на напругу 10(6)/0,4 кВ трифазного змінного струму частотою 50 Гц і являють собою однотрансформаторні і двотрансформаторні підстанції внутрішньої установки з глухозаземленою або ізольованою нейтраллю трансформатора на стороні нижчої напруги, а також з вводами або без вводів від аварійного джерела живлення.

КТПВП (2КТПВП) можуть застосовуватися для електропостачання цехів промислових підприємств, а також інших об'єктів відповідної потужності, аналогічних за умовами електропостачання, де електричні схеми відповідають схемам головних і допоміжних ланцюгів КТП.

КТПВП складаються із силового сухого трансформатора ТСЗГЛ (обмотки з литою геафолевою ізоляцією), шаф вводу з вимикачами і блоками релейного захисту і управління, секційної шафи з такими ж блоками, шаф ліній, що відходять, шафи керування силовими трансформаторами і шафи загальносекційних пристроїв.

Підстанції мають найширшу гаму схем головних і допоміжних ланцюгів для вводів робочого і резервного живлення, секціонування і для управління підстанцій як з блочного, так і з резервного щита управління.

Підстанції можуть працювати в сейсмічно небезпечних районах. Підведення кабелів можливий як з кабельного каналу , так і з кабельних коробів - верхній підведення кабелів.

За замовленням споживача ми можемо виготовити КТП будь-якої конфігурації і поставити складові частини КТП - шафи вводу, ліній, шинні перемички, релейні блоки.

КТПВП для газоперекачувальних компресорних станцій складаються з двох силових трансформаторів, шаф (введення, фідерних ліній, управління) та одного або двох шаф аварійних вводів здійснюють підведення живлення від дизель-генераторів або мережі.

КТПВП комплектуються силовими масляними або сухими трансформаторами. В якості вступних та секційних автоматів можуть установлюватися вимикачі серій ВА5Х-41, ВА5Х-43 і Masterpact, на відхідних лініях можуть установлюватися вимикачі ВА5Х-41, ВА51-39, ВА52-35, ВА57-35, CompactNS або вимикачі будь-яких інших виробників.

Структура умовного позначення КТП потужністю від 250 до 2500 кВА

Структура умовного позначення

 1. кількість трансформаторів, що застосовуються (при одному трансформаторі число не вказують)
 2. літерне позначення виробу
 3. модифікація КТП - СН - власних потреб
 4. потужність силового трансформатора (250, 400, 630, 1000, 1600, 2500), кВА
 5. клас напруги трансформатора (6 або 10), кВ
 6. номінальна напруга на стороні низької напруги, кВ
 7. рік розробки 2000р.
 8. кліматичне виконання і категорія розміщення У3
 9. виконання введення високої напруги і висновки низької напруги
  До - кабельний Ш - шинний

Приклад умовного позначення КТП:

2 КТПСН-2500 М*/10/0,4-2002-У3

 • Підстанція двухтрансформаторна власних потреб на номінальну напругу на стороні ВН 10кВ, на стороні НН 0,4 кВ, потужність кожного трансформатора 2500 кВА (М* масляний трансформатор, З сухий трансформатор), кліматичне виконання У помірний, категорія розміщення 3 внутрішньої установки; 2002 рік розробки.

Структура умовного позначення шаф РУНН ШНХ

Х-тип шафи

 • ввідний
 • лінійний
 • секційний
Ми на мапi