RU
UA

Комплектна трансформаторона підстанція типу КТПп

Комплектні трансформаторні підстанції прохідного типу зовнішньої установки напругою 10(6)/0,4 кВ, з кабельним введенням на стороні вищої напруги (далі - ВН), з кабельним виводом на стороні нижчої напруги (далі - ПН) призначені для прийому електроенергії (змінного трифазного струму промислової частоти) напругою 10(6) кВ, перетворення її в електроенергію напругою 0,4 кВ та постачання нею споживачів.

КТПп застосовуються для електропостачання промислових, сільськогосподарських, комунальних об'єктів в кільцевих або радіальних схемах розподільних мереж.

Нормальними умовами роботи КТП є:

  • висота над рівнем моря - не більше 1000 м;
  • нижнє значення робочої температури повітря - мінус 45° З;
  • верхнє значення робочої температури повітря - плюс 40° З;
  • відносна вологість повітря - 80% при температурі плюс 20° С.


КТП придатні для роботи в умовах ожеледі при товщині льоду до 20 мм і швидкості вітру до 15 м/с (при відсутності ожеледиці - до 36 м/с).

Навколишнє повітряне середовище не повинне містити їдких парів, газів і пилу в концентраціях, що порушують роботу КТП, а також руйнують метали і ізоляцію.

КТПп складається з відсіку РУВН і відсіку РУНН, які встановлені на одній рамі. Відсік РУВН складається з шафи силового трансформатора, шафи з комутаційною апаратурою введення і струмопроводу. Струмопровід встановлюється на шафу з комутаційною апаратурою введення. Відсік РУНН являє собою шафу з апаратурою підключення ліній, що відходять.

Конструктивно КТПп виконана із сталевого каркасу і обшивки, забезпечують їх механічну міцність, захист від дії кліматичних чинників елементів електромонтажу і вбудованих апаратів з урахуванням їх кліматичного виконання і категорії розміщення, а також вимоги по безпечному обслуговуванню і експлуатації.

Ми на мапi