RU
UA

Пристрій компенсації реактивної потужності типу УКМ-0,4 кВ

Конденсаторна установка призначена для компенсації реактивної потужності і підвищення коефіцієнта потужності електроустановок промислових підприємств і розподільних мереж і для автоматичного регулювання реактивної потужності в мережах напругою 0.4 кВ частоти 50 Гц. Конденсаторні установки призначені для роботи в закритих приміщеннях або на відкритих майданчиках (в залежності від виконання згідно ГОСТ 15150-69) в наступних умовах:

  • інтервал температур від мінус 20 до плюс 40 градусів С;
  • відносна вологість повітря до 80% при температурі 20 градусів С;
  • висота над рівнем моря не більше 1000 м;
  • навколишнє середовище вибухобезпечне, не містить струмоведучої пилу, агресивних газів і парів в концентраціях, що руйнують метали і ізоляцію.Установки представляють собою електротехнічні шафи, в яких розміщена апаратура керування, вимірювання, сигналізації та конденсатори.

Конденсатори мають вбудовані розрядні резис

Установки забезпечують зручне підключення кабелю з введенням як зверху, так і знизу, а також шинний вхід зверху. Установки призначені для одностороннього обслуговування. В установках є болт для приєднання переносного заземлення. Контактні з'єднання відповідають вимогам ГОСТ 10434-82. Установки оснащені регулятором PIC-KVAR для автоматичного регулювання включення секцій конденсаторних батарей. Захист від струмів короткого замикання в установках здійснюється: плавкими запобіжниками і автоматами захисту в ланцюгах підключення конденсаторів і автоматом захисту в ланцюгах управління пускачами. Установки мають сигнальні індикатори, що вказують наявність напруги на них і індикатори, що вказують про включення кожної щаблі регулювання, розташовані на панелі керування регулятора. Для створення захисного розриву ланцюга при проведенні ремонтних робіт на місці експлуатації в установках встановлений рубильник - запобіжник FA. Для включення і відключення конденсаторів в установках застосовані пускачі типу КМІ (або CNK). Регулятор забезпечує роботу установки в режимі автоматичного або ручного управління. Вибір режиму управління здійснюється кнопкою, розташованої на передній панелі регулятора. В режимі автоматичного управління, при зміні значення реактивної потужності, регулятор робитьє включення і відключення ступенів регулювання автоматично із заданою витримкою часу. У режимі ручного керування включення і відключення робиться вручну натисканням відповідних кнопок на панелі регулятора. Включення і відключення здійснюється з витримкою часу в діапазоні 15-300 с. При включенні і відключенні ступенів установок здійснюється світлова індикація світлодіодами, розташованими на лицьовій панелі регулятора.


Ми на мапi