RU
UA

Пристрої автоматичного вводу резерву типу АВР

Шафи автоматичного введення резерву серії (АВР) призначені для безперебійного постачання ланцюгів освітлення і силового електрообладнання від двох незалежних джерел живлення за допомогою автоматичного перемикання контакторів з одної живильної лінії на іншу при зникненні напруги живлення в мережах однофазного і трифазного змінного струму напругою 220 і 380В частотою 50Гц. Пристрої АВР виконуються в металевих ящиках зі ступенем захисту IP21 і IP54. Габаритні розміри виробів залежать від типу комплектуючих, вбудованих приладів обліку та схеми.

Особливості застосовуваних схем АВР:

Схеми первинних з'єднань поділяються на вступні (з приладами обліку) і схеми без приладів обліку. Також застосовуються схеми з двома вводами (основним та резервним) і об'єднаним в загальний ланцюг навантаження виходом, і схеми з двома вводами (Ввод1, Ввод2) і секційним вимикачем в ланцюзі навантаження.

Пристрої АВР з основним та резервним вводами в нормальному режимі електроживлення в ланцюг навантаження подається через автоматичний вимикач QF1 і контактор KM1. При зникненні напруги живлення на основному вводі відбувається автоматичне перемикання на резервний ввід. Повернення на основний ввід здійснюється також в автоматичному режимі.

Пристрої АВР з секційним вимикачем обидва введення в нормальному режимі є робочими, і секційний вимикач знаходиться у вимкненому положенні. При зникненні напруги на будь-якому з вводів відбувається відключення контнектора знеструмленого виводу і включення секційного коннектору. При відновленні напруги живлення на раніше знеструмленому введенні відбувається автоматичне відключення секційного коннектора та включення коннектора введення. Передбачена регульована тимчасова затримка, в межах 0,15-10 секунд, на спрацювання секційного контактора. В пристроях з приладами обліку на вводі додатково встановлюються вимикачі навантаження та застосовуються вступні автоматичні вимикачі з відключаючої здатністю не менше 10кА.

Пристрої виготовляються згідно ТУ У 31.2-40905126-004:2016

View FileГабаритні креслення
Ми на мапi